Toyota Sosnowiec o./Dąbrowa Górnicza - Praca
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

 

Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów Toyota SOSNOWIEC o/Dąbrowa Górnicza?

 Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki!

 

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Specjalista ds. sprzedaży samochodów  dostawczych
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych osobowych
Specjalista ds. kredytów, ubezpieczeń, leasingów lub specjalista ds. ubezpieczeń

Adres do kontaktu: rekrutacja@toyotasosnowiec.pl

 


 

 

Przyjazna atmosfera w pracy i rozwój osobisty

 

Pracownikom w naszej firmie stwarzamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Nasi nowi pracownicy pod okiem wyznaczonych opiekunów poznają naszą kulturę organizacyjną i specyfikę pracy na danym stanowisku. Oferujemy możliwość rozwoju zarówno doświadczonym specjalistom, jak i osobom rozpoczynającym dopiero karierę zawodową. Wspieramy pracowników poprzez system szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, organizowanych zwłaszcza przez Akademię Toyoty i Lexusa.

Cenimy świeże spojrzenie, zaangażowanie i staranność w realizacji swoich zadań. Dla osób wyróżniających się oferujemy możliwość awansu lub inne formy rozwoju zawodowego.

 

Obszary, w których możesz pracować:

 

 

My jako pracodawca

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Obecnie prowadzimy 3 salony: w Katowicach, Częstochowie i w Tychach, zatrudniając łącznie prawie 300 pracowników.

Corocznie badamy poziom satysfakcji i zaangażowania naszych pracowników i podejmujemy działania w celu stałego poprawiania ich zadowolenia z pracy w naszej organizacji.

Kadrę managerską tworzą ludzie, którzy zaczynali pracę w naszej firmie od stanowisk indywidualnych, niezwiązanych z zarządzaniem: handlowca, mechanika czy doradcy. Kształcimy kadry i związujemy się z pracownikami, a status dużego przedsiębiorstwa daje naszym pracownikom szanse na zdobycie wysokich kompetencji, zarówno managerskich jak specjalistycznych. 

 

Nasza filozofia – Toyota Way


Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem i zawiera wartości, w które wierzymy:

Challenge (Wyzwanie) – tworzymy długoterminową wizję, aby z odwagą i kreatywnością sprostać wyzwaniom i urzeczywistnić nasze marzenia.

Kaizen (Zmiana na Lepsze) – ciągle doskonalimy swoje działania, dążąc ku innowacjom i ewolucji.

Genchi Genbutsu (Sięganie do Źródła) – praktykujemy Genchi Genbutsu, czyli sięgamy do źródła, by poznać fakty dla podjęcia trafnych decyzji, osiągamy konsensus i realizujemy cele w optymalnym tempie.

Respect (Szacunek) – szanujemy innych, czynimy wysiłki, aby każdego zrozumieć, bierzemy odpowiedzialność i robimy wszystko, aby budować wzajemne zaufanie. 

Teamwork (Praca Zespołowa)– stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wspólnie wykorzystujemy możliwości rozwoju, maksymalizujemy jakość pracy – indywidualnej i zespołowej.

 

Kogo szukamy?

 

Poszukujemy osób z doświadczeniem technicznym w sektorze motoryzacyjnym, a także profesjonalistów z różnych dziedzin, np.: sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu i innych.
W naszej firmie kierujemy się zasadami Ciągłego Doskonalenia oraz Szacunku dla Ludzi, dlatego poszukujemy osób, które chętnie zdobywają nową wiedzę i dzielą się nią oraz są nastawione na współpracę.

 

 

Co oferujemy?

 

W ramach umowy o pracę oferujemy:

możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,
możliwość udziału w ciekawych projektach,
opcję zakupu nowych samochodów oraz części zamiennych na korzystnych warunkach.

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

 

Prześlij cv na adres: rekrutacja@toyota.katowice.pl, zaznaczając, na jakie stanowisko i/lub do jakiego działu aplikujesz.

Jeśli Twoja aplikacja będzie spełniała warunki konieczne dla danej oferty pracy, dział HR zaprosi Cię na rozmowę w jednym z naszych salonów.

Po pozytywnym przejściu I rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię na kolejną, tym razem z szefem działu, do którego aplikujesz. Po tym etapie strony podejmą decyzję o zatrudnieniu.