Toyota Sosnowiec o./Dąbrowa Górnicza - Nowy Salon Toyota Sosnowiec
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

ROZPOCZĘCIE BUDOWY NOWEGO SALONU TOYOTA SOSNOWIEC

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie budowy nowego, flagowego salonu marki Toyota w Zagłębiu, który będzie jednym z najnowocześniejszych punktów sprzedaży i serwisu samochodów Toyota w Polsce. Salon będzie mieścił się przy ulicy Zuzanny w Sosnowcu (koło Auchan i Leroy Merlin).

Ekspozycja wewnętrzna 20 samochodów, w tym samochody nowe osobowe i dostawcze, pozwoli klientom na dokładne zapoznanie się z najnowszymi propozycjami marki, a rozbudowany dział sprzedaży samochodów używanych Pewne Auto zapewni Klientom szeroki wybór samochodów z drugiej ręki.  Obsługa Klientów będzie uzupełniona o działy Ubezpieczeń i Finansowań, które pozwolą załatwić wszystkie formalności związane z zakupem samochodu w jednym miejscu.

Jednym z kluczowych elementów nowego obiektu Toyoty Sosnowiec będzie kompleksowy i nowoczesny serwis mechaniczny, wyposażony w 17 stanowisk serwisowych z podnośnikami i najnowszymi urządzeniami diagnostycznymi. Na miejscu nie zabraknie również Działu Blacharsko-Lakierniczego, który zadba o naprawy samochodów po kolizjach i wypadkach.

Nowoczesny projekt salonu wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również nowatorską architekturą. Jego powierzchnia użytkowa będzie wynosić aż 5223,88 m2, a sam budynek osiągnie wysokość 12 metrów, tworząc wyjątkową przestrzeń zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Nowy salon Toyoty w Sosnowcu z pewnością zadowoli wszystkich aktualnych i przyszłych Klientów, z uwagi na doskonałe skomunikowanie i najnowocześniejsze rozwiązania wspierające jakość świadczonych usług. Planowane zakończenie budowy 2025 rok.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z aktualnego etapu budowy nowego salonu (aktualizacja na dzień 15.02.2023 r.).