Toyota Sosnowiec o./Dąbrowa Górnicza - Miejska Toyota Yaris po raz ostatni z silnikiem 1.0
 1. Świat Toyoty
 2. Nowości
 3. Miejska Toyota Yaris po raz ostatni z silnikiem 1.0

Limitowana oferta dostępna „od ręki”

8 sierpnia 2023
Najpopularniejsze miejskie auto w Polsce – Toyota Yaris – jest teraz dostępne w specjalnej ofercie z natychmiastowym odbiorem. Oferta dotyczy pojazdów z silnikiem 1.0 w cenie od 72 900 zł. Dodać do tego należy atrakcyjne warunki finansowania i korzystne raty miesięczne – już od 699 zł netto.

Toyota Yaris jest dostępna zarówno z napędami hybrydowymi, jak i silnikami benzynowymi. W tym ostatnim przypadku to już ostatni moment, aby nabyć auto z niezawodną jednostką 1.0 VVT-i 72 KM. Ze względu na normy emisji spalin Yarisy z tym silnikiem będą produkowane tylko do września 2023 roku.

Z myślą o polskich kierowcach Toyota Central Europe zorganizowała dodatkową pulę Yarisów 1.0, które są teraz dostępne od ręki. Są to samochody w wersji Active i Comfort, które zostały objęte rabatem w wysokości 4000 zł od ceny podstawowej. Korzyści przy zakupie mogą sięgać nawet 6000 zł. Liczba aut objętych promocją jest ograniczona.

Najpopularniejszy miejski samochód w Polsce

4. generacja Toyoty Yaris odniosła niebywały sukces rynkowy w Polsce. Miejski hatchback to drugi najczęściej wybierany samochód przez polskich kierowców w 2023 roku – od stycznia do lipca na drogi wyjechało już 9351 egz. tego modelu. W segmencie B Yaris nie ma sobie równych – co trzecie sprzedane auto tej klasy to właśnie miejska Toyota.

Toyota Yaris od lat wyznacza standardy w swojej klasie pod względem wyposażenia, systemów bezpieczeństwa, a także oszczędnych i niezawodnych napędów. 4. generacja tego pojazdu została zaprojektowana na modułowej platformie GA-B zapewniającej doskonałe prowadzenie auta. Połączenie nadwozia o długości 3940 mm i doskonałego promienia zawracania (5,2 m) czyni z Yarisa zwinne, miejskie auto. Samochód ma przy tym aż 2560 mm rozstawu osi, dzięki czemu we wnętrzu wygodnie będą podróżować także pasażerowie tylnych foteli. Bagażnik o pojemności 286 l ma regularne kształty i jest bardzo ustawny.

Bogate wyposażenie w standardzie

Standardowym wyposażeniem Toyoty Yaris w wersji Active jest m.in.:

 • system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym ekranem dotykowym (7"),
 • interfejs Apple CarPlay*, interfejs Android Auto™ (połączenie przewodowe),
 • elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne,
 • multifunkcyjna kierownica z obsługą systemów multimedialnych,
 • światła do jazdy dziennej oraz tylne światła w technologii LED,
 • fotel kierowcy z regulacją wysokości,
 • systemy bezpieczeństwa Toyota T-MATE z m.in. układem wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów, asystentem utrzymania pasa ruchu (LTA) czy inteligentnym tempomatem adaptacyjnym (iACC).

Tak wyposażone auto kosztuje w limitowanej ofercie specjalnej od 72 900 zł.

 

Wraz z wersją Comfort, która po rabacie kosztuje od 73 900 zł, klienci zyskają:

 • kamerę cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi,
 • światła przeciwmgielne,
 • inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu,
 • kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów obszyte skórą,
 •  4 głośniki.

 

Do wersji Comfort można dokupić Pakiet Tech (3500 zł), w którego skład wchodzą:

 • regulacja wysokości fotela pasażera pierwszego rzędu siedzeń,
 • elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego fotela kierowcy,
 • podgrzewane fotele kierowcy i pasażera,
 • system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED,
 • automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne,
 • 6 głośników,
 • system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym ekranem dotykowym (8”),
 • elektrycznie regulowane szyby tylne.

Dodatkowe rabaty oraz niskie miesięczne raty w programie KINTO ONE

Wspomnieć tu należy również o tym, że przy zakupie Toyoty Yaris 1.0 klienci zyskują znakowanie pojazdu technologią syntetycznego DNA o wartości 1000 zł w cenie pojazdu, a także voucher na dodatkowe akcesoria o wartości 1000 zł. Oznacza to, że rabaty i korzyści przy zakupie samochodu sięgają łącznie aż 6000 zł. Ponadto w specjalnych cenach oferowane są czujniki parkowania czy zabezpieczenie antykradzieżowe Meta System w technologii Bluetooth Low Energy.

Toyota Yaris 1.0 jest też dostępna z atrakcyjnym Leasingiem KINTO ONE:

 • w przypadku firm miesięczna rata wynosi od 699 zł netto** (okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu, łączny limit przebiegu do 60 000 kilometrów w trakcie trwania umowy, wersja Comfort),
 • w przypadku klientów indywidualnych miesięczna rata w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE wynosi 860 zł brutto** (okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna klienta 10% ceny pojazdu brutto, limit przebiegu pojazdu 60 000 kilometrów w ciągu okresu umowy, wersja Comfort).

Korzystne rozwiązania finansowe Toyota Financial Services

Yaris z silnikiem 1.0 VVT-i 72 KM jest też dostępny w ramach promocyjnej oferty finansowania. Z myślą o klientach indywidualnych Toyota Bank oferuje Kredyt Toyota Easy Gwarancja Raty ze stałym oprocentowaniem. W zależności od długości umowy wynosi ono 0% (24 miesiące) lub 3,99% (36 miesięcy), a niezmienność rat jest gwarantowana. W ramach oferty na 36 miesięcy Yaris 1.0 kosztuje miesięcznie od 601 zł brutto (przy wpłacie własnej 40% i wykupie 40%).

Dla przedsiębiorców Toyota Leasing przygotowała ofertę leasingu 103% z ubezpieczeniem GAP. Rata miesięczna wynosi 1468 zł netto (przy umowie na 24 miesiące i wpłacie wstępnej 30% ceny pojazdu).

Promocyjna oferta obowiązuje do 15 września 2023 roku.

* Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.
** Kalkulacja KINTO ONE z dnia 1.08.2023 r.


Cennik Toyoty Yaris

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Toyota Easy GR „Sezonowa wyprzedaż” na zakup nowego samochodu w cenie 127 594,00 zł, wpłata własna 51 037,60 zł, czas obowiązywania umowy 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,14 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 76 556,40 zł, całkowita kwota do zapłaty 80 001,42 zł, oprocentowanie stałe 0,00 %, całkowity koszt kredytu 3 445,02 zł (w tym prowizja 4,50% (3 445,04 zł) odsetki 0,00 zł), 23 miesięczne raty równe w wysokości 1980,48 zł i ostatnią 24 ratą w wysokości 34 450,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2023-07-31 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć – koszt niewliczony do RRSO.

Produkt „Leasing 103% + GAP – Sezonowa Wyprzedaż” dotyczy umów Standard Leasingu zawierających sumę rat leasingowych w wysokości do 103,4% z opłatą wstępną w wysokości 30% ceny pojazdu, okresem leasingu 24 miesiące, wykupem w wysokości 16% ceny pojazdu i obowiązkowym ubezpieczeniem GAP. Finansowanie obejmuje wyłącznie modele AYGO X, Yaris 1.0, Camry Prestige, RAV4 2.0 CVT, Land Cruiser (2022), Corolla SD 1.5 (2022), Toyota C-HR Final Edition, obowiązuje w dniach: od 1.08.2023 r. do 15.09.2023 r., z zastrzeżeniem możliwości skrócenia okresu obowiązywania i dotyczy aut zamówionych w tych dniach. Szczegóły dostępne u autoryzowanych dilerów Toyota. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.