Toyota Sosnowiec o./Dąbrowa Górnicza - 
Toyota GR Supra | Emocje na najwyższym poziomie
 1. Modele produkcja zakończona
 2. GR Supra


Toyota GR Supra

Emocje na najwyższym poziomie

LEGENDA SPORTOWEJ JAZDY

Toyota GR Supra została stworzona dla tych kierowców, którzy cenią natychmiastowe przyspieszenie, dynamiczne osiągi i mają w sobie żyłkę sportowej rywalizacji. Znakomite możliwości tego samochodu z 2- lub 3-litrowym silnikiem Twin-Scroll Turbo dawały czystą radość z jazdy. Sportowe zawieszenie adaptacyjne zapewniało stabilne prowadzenie, a aktywny układ wydechowy podkręcał emocje, zmieniając brzmienie silnika w zależności od stylu prowadzenia.
Podobne wrażenia dają inne modele ze sportowej linii TOYOTA GAZOO Racing

ZALETY

 • OSIĄGI

  Potężny silnik 3.0 Twin-Scroll Turbo 340 KM 8 A/T zapewniał płynne przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 4,3 s, z kolei jednostka 2.0 Twin-Scroll Turbo 258 KM 8 A/T robiła to w 5,2 s, przy czym oba napędy pozwalały rozpędzić auto do 250 km/h.
 • DESIGN

  Zgodnie z wizją głównego designera Nobuo Nakamury Toyota GR Supra stanowiła ucieleśnienie koncepcji „skondensowanego ekstremum”. Długa maska, kompaktowe nadwozie i szeroki rozstaw kół sprawiały, że wygląd auta był intrygujący i dynamiczny.
 • PRZYJEMNOŚĆ

  Projektanci wnętrza Toyoty GR Supry inspirowali się jednoosobowymi autami wyścigowymi, w których najważniejsze i centralne miejsce było zarezerwowane dla kierowcy. Trójramienna kierownica, wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD) czy cyfrowe zegary pozwalały cieszyć się komfortową jazdą w każdej sytuacji.

POZOSTAŁE MODELE GR

Kierowcy, którzy szukają najwyższych emocji podczas jazdy, mają do dyspozycji inne sportowe modele Toyoty.

 • GR YARIS

  Bezkompromisowa wersja Toyoty Yaris zrodziła się z doświadczeń zdobytych w rajdach WRC. Zaawansowany układ GR-FOUR napędza wszystkie koła, zapewniając maksymalną przyczepność w zakrętach. Mocny, lekki i oszałamiający GR Yaris to auto, które oferuje prawdziwe sportowe emocje na każdej z dróg.

UŻYWANE JAK NOWE

Dla osób kupujących sportowy samochód bezwypadkowa przeszłość to ogromny atut. Jeśli szukasz Toyoty GR Supry z pewnego źródła, zapoznaj się z ofertą Toyoty Plus, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie wyselekcjonowane modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup swoje wymarzone auto i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

GALERIA